wirtualny-spacerwirtualny-spacer-link

O nas

Budowa Willi Sewer została zakończona w 2011 r. Z dala od miejskiego zgiełku czekają na Państwa kameralny obiekt z luksusowymi pokojami, restauracją, basenem oraz parkingiem samochodowym z całodobowym monitoringiem. Do Państwa dyspozycji jest także wspaniały ogród pozwalający na relaks w otoczeniu pięknej przyrody. Aby uprzyjemnić pobyt naszym Gościom zadbaliśmy również o mnóstwo atrakcji sprzyjających wypoczynkowi i rekreacji.
Willa usytuowana jest w malowniczej miejscowości Szczyrzyc położonej w dolinie rzeki Stradomki, na pograniczu Beskidu Wyspowego i Pogórza Wiśnickiego.
Miejscowość znana jest z założonego w roku 1234 Opactwa Cystersów, w którym znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Szczyrzyckiej, Matki Pokoju i Dobroci – miejsce kultu cudownego obrazu Matki Bożej.
Willa spełnia standardy proekologiczne między innymi dzięki wykorzystaniu baterii słonecznych oraz systemu nawadniającego z użyciem wody deszczowej.

Zapraszamy do odbycia wirtualnej wycieczki po naszej Willi, w trakcie której czeka na Państwa niespodzianka – poszukiwanie Dzikowego skarbu. Albowiem, jak głosi legenda w okolicy Szczyrzyca został on ukryty przez bohatera książki Karola Bunscha pt.

„Dzikowy skarb”.
….„Onego czasu w lasach sobolowskich ordynował szlachetka mocarny bardzo, bogaty  okrutnie „Dzikiem” zwany. Swoje włości zamek bajeczny, dobra okrutnie wielkie i przeróżne kosztowności w swojej twierdzy przetrzymywał, a strzegł ich jak źrenicy oka. Miał Ci on żonę przepięknej urody i dzieciątko małe-oboje okrutnie miłował. Tragedia zabrała żonę i dziecko, a Dzik w krótkim czasie swój animusz szlachecki zatracił aż w końcu ślad po nim zaginął.
Do dziś dnia śmiałkowie przeróżni szukają Dzikowego skarbu, ale żadnemu się to jeszcze nie udało”.

 • ws_30

  Niezapomniane chwile spędzone w naszym
  ośrodku, komfort wypoczynku oraz miła obsługa
  są symbolem jakości Willi Sewer.

  baner

  Beskid Card

 • Luxury, excellence and comfort are the hallmarks
  of Villa Sever. We guarantee that as a visitor you
  will leave with lasting memories.

  Beskid Card